Краля слънце !!!!
#1 Removed user 09.01.2017 00:48
Daredevils
329 Posts

Поставил съм темата във зала на срама защото са мене е меко казано срамно направо двулично !!!! Значи от 16 ноември няма прогнози във shampioni.org от колко време говорим че дизайна не се променял от години , контузиите са ненормални , симулацията също , от два месеца се въртят теми зя няколко отбори обичайно заподозрени във далавери обаче изведнъж Краля слънце намери време да заключи 9 отбора !!! И то прави впечатление че два от отборите са FCBARCELONA1 ,STUBEL SITI .Особено за FCBARCELONA1 не знам за останалите но аз съм правил трансфери със него входящи и изходящи и съм се борил със него за някой талант но досега аз лично не съм видял нередовен трансфер .Е как толкова години никой играч не написа за негов нередовен трансфер и изведнъж 7 трансфера анулирани ? Дали причината не друга ?? Например че FCBARCELONA1 откровенно дава съвети на всички че играта е се е превърнала в пълен т.шак ?? Да попитам краля слънце ще продължаваме ли да се залъгваме направо си кажи каквото ти е на сърцето и душата че изобщо те боли .... за играта важното е смс-сите да продължават да текат !!! Това ние го знаем ама поне да спрем с лицемерието от типа играта е мое дете и нямам свободно време защото ако ако веднъж го видя написано сигурно ще повърна в кенефа (puke) (puke) (puke) (puke) (puke) (puke) (puke) (puke)

#2 Removed user 12.01.2017 22:04
Demons
119 Posts

Със Stubel Siti е същото,изключително коректен мениджър а го заключиха

#3 Removed user 12.01.2017 22:57
High surf
62 Posts

пълна анархия 8) заключват се отбори,има нагли мениджъри със по 6-7 СТ и си печелят и няма кой да ги спре:^) г-н Админ искам да те попитам нещо:стигнахме ли дъното вече?????ето го колегата играе със 6 СТ и какво правим:x 4. VIDIC 13 623
5. Braveheart 534
6. G Best 629

8. P Scholes 617

10. METALLICA 438
11. Owen 13. 606

http://www.shampioni.com/?act=ureport&round=22130
ЦСКА честито равенство:D ти си най добрия(n)

#4 FC RAPID 13.01.2017 00:24
FC RAPID
220 Posts
Since 04.02.2011

И между другото има и други отбори с повече от 5 ст ,но май няма значение намерили са някаква вратичка и са я използвали.Ако имаше някои които да ги следи едва ли щеше да е така.На печелившите честито!(челси аз ги изкарах 7 ст на отбора за които си писал...)

#5 Removed user 13.01.2017 09:41
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>FC RAPID написа:</h3>И между другото има и други отбори с повече от 5 ст ,но май няма значение
намерили са някаква вратичка и са я използвали.Ако имаше някои които да ги следи
едва ли щеше да е така.На печелившите честито!(челси аз ги изкарах 7 ст на
отбора за които си писал...)</blockquote>7 са но единия е 14-ка и да речем че не може да повлияе с коеф. или умения по време на мач(beer) но грозното в ситуацията е че колегата си играе със 6 СТ мача,че и красиви коментари е написал във форума на срещата

#6 Zwan 13.01.2017 13:59
Zwan
160 Posts
Since 22.05.2007

хммм....това вече не е на добре.....утре да не стане с 11 СТ

#7 Removed user 13.01.2017 16:10
Soccer bees
26 Posts

<blockquote><h3>CHELSEA FC написа:</h3>пълна анархия заключват се отбори,има нагли мениджъри със по 6-7 СТ и си
печелят и няма кой да ги спре г-н Админ искам да те попитам нещо:стигнахме
ли дъното вече?????ето го колегата играе със 6 СТ и какво правим 4. VIDIC 13
623
5. Braveheart 534
6. G Best 629

8. P Scholes 617

10. METALLICA 438
11. Owen 13. 606

http://www.shampioni.com/?act=ureport&round=22130
ЦСКА честито равенство ти си най добрия</blockquote>
на дъното бяхме преди 3 години,като се ограничи броя на СТ,като се въведоха ограниченията за дюша и т.н. и т.н,а относно колегата не трябва да му се сърдите(играта му дава 7ст и админа не го наказва)ами ще жътка,явно честта му е на нивото на играта(chuckle) искам да го попитам,ако пише в темата:::::ЦСКА ще бъдеш ли доволен от спечелената титла???:x

#8 Plamo 18.01.2017 12:26
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

FCBARCELONA1 си е коректен, толкова сезони играем в една лига...да избухлив е както и аз, но си е с правото!!! Помня още когато се борихме с него във Б група и само по голова разлика го бих за да вляза в А беше в далечния 17 сезон...какви времена бяха!!! Сега какво в групата оставаме 2 активни, 2 влизащи рядко, един блокиран, а колко БОТа...админче замисли се какво правиш!!! Така или инъче играта замира, не я доунищожавай с тъпи решения относно трансферите, така и така трансферите са малко хептен ги ограничаваш така!!! Накрая какво искаш да останат само БОТове ли да си играят измислената ти игра??? Това ли искаш? Ботове ли ще ти пращат СМС??? Те ли ще те издържат???

#9 Removed user 18.01.2017 22:24
Daredevils
329 Posts

Дайте наистина да спираме кранчето и да гълта водица краля слънце !!! И всеки да си напише ИГРА БЕЗ РАЗВИТИЕ !!!

#10 Pleven United 24.01.2017 21:50
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

Аз имам 6 СТ :) Разбрах как стана така и мога и 11 да имам, но не мисля, че е честно. Все пак 6-тия, ще го продам, когато набере скорост, а защо не съм го продал веднага, ще отговоря само на един човек. Писал съм и в други теми. От месеци чакам администратор или някой да се свърже с мен да му обясня как да си оправи бъга, но нейсе.